Wakacje we własnym ogrodzie

Kolorowe i ładnie udekorowane ogrody to najnowszy trend. Dlaczego tak jest i jak możesz stworzyć wakacyjną atmosferę we własnym ogrodzie?

Bycie razem

Po tym, jak pandemia nas od siebie oddaliła, rośnie potrzeba kontaktu z innymi ludźmi. Najważniejsze stało się świętowanie w atmosferze beztroskiej zabawy. Trend ten jest wyraźnie widoczny w ogrodach. Przestrzenie na zewnątrz są wesołe i kolorowe, tak aby każdy dzień przypominał wakacje we własnym ogrodzie.

Piękno kwiatów

Ogród to doskonałe miejsce do zabawy i relaksu, najlepiej z innymi. Kolorowe kwiatowe kompozycje mogą wywołać mnóstwo radosnych uczuć. Można by wręcz powiedzieć, że nie ma już potrzeby wyjeżdżać na wakacje, mając taką wyjątkową atmosferę w swoim ogrodzie.

Miejsce, w którym chce się być

Jeśli chcesz stworzyć w swoim ogrodzie wakacyjną atmosferę, spraw, aby było to miejsce, w którym chce się być, pełne kolorowych rabatek z mnóstwem kwiatów, które można zerwać do wazonu. Dzięki różnym odmianom letnich cebulek stworzenie barwnej łąki jest dziecinnie proste. Grabienie także nie jest konieczne, ponieważ pewien poziom naturalności ma swój niezaprzeczalny urok.

Letnie cebulki

Posadź na rabatkach letnie cebulki, takie jak dalie, lilie, mieczyki i kalie. Wybierz wesołe, pastelowe odcienie i połącz je z bardziej jaskrawymi akcentami. Nie zapomnij udekorować swojego ogrodu letnimi parasolami, hamakami i innymi wakacyjnymi dodatkami. Udanego urlopu!

B&BSum-011_aangepast.png B&BSum-006_aangepast.png

B&BSum-051_aangepast.png B&BSum-072_aangepast.png

Udostępnij tę stronę:
Do Wiadomości