1. Strona główna
  2. > Cebule kwitnące latem
  3. > Wiadomości
  4. > Letnie kwiaty cebulkowe pozwolą Ci stworzyć swój własny kwiatowy zakątek

Letnie kwiaty cebulkowe pozwolą Ci stworzyć swój własny kwiatowy zakątek

Czy nie myślisz czasem, żeby uciec od tego pędzącego cyfrowego świata? Matka Natura może Ci w tym pomóc. Zadbaj o różnorodność ogrodu, sadząc w nim mnóstwo letnich kwiatów cebulkowych. Dzięki temu stworzysz swój własny kwiatowy zakątek, w którym można się zaszyć z dala od świata.

Nietykalni

Gospodarka dobrze się rozwija, a świat bez e-gadżetów jest praktycznie nie do wyobrażenia. We współczesnej rzeczywistości zdominowanej przez technologie cyfrowe mamy tendencję do otaczania się tylko tymi osobami, które myślą tak, jak my, przez co zyskujemy poczucie, że nic nie jest w stanie nas dotknąć. W efekcie widzimy tylko mały wycinek świata, a reszta staje się mniej ważna. Ponadto dzięki temu, że nasza mała grupa patrzy na życie przez te same okulary, rośnie poczucie naszej wartości. Gwałtowny proces cyfryzacji przyspiesza te zjawiska społeczne. Jeśli chodzi o ogrodnictwo, naprawdę modne staje się nadawanie ogrodom bogatego i bujnego wyglądu za pomocą letnich kwiatów cebulkowych. Wykorzystując efekt obfitości kreowany przez te imponujące kwiaty o olśniewających kolorach, możesz zamienić swój ogród w kwiatowy zakątek, w którym można będzie zapomnieć o całej tej gonitwie.

226112.jpg  226115.jpg

Coś, na czym możemy się oprzeć

Świat przyrody wokół nas (co obejmuje także letnie kwiaty cebulkowe) jest tym, czego możemy być pewni w świecie opanowanym przez technologie cyfrowe. Normą jest wykorzystywanie dużych kwiatów w żywych kolorach do tworzenia ogromnych, imponujących bukietów lub rabat. Dzięki swoim zaletom letnie kwiaty cebulkowe są prawdziwymi bohaterami ogrodów. Barwna obfitość letnich kwiatów cebulkowych nie tylko przyciąga uwagę. Przywodzi także na myśl tę romantyczną atmosferę i bujność, którą dawni mistrzowie holenderscy potrafili idealnie oddać w swoich obrazach z motywami kwiatów. Podobny efekt eksplozji barw można uzyskać, zestawiając ze sobą takie kolory jak bordowy, rdzawoczerwony i czarny z fioletowym, pomarańczowym, niebieskim czy zielonym. Kiedy już stworzysz własny kwiatowy zakątek, nie pozostaje nic innego, jak z niego korzystać.

226111.jpg  226118.jpg

226136.jpg  226134.jpg

226132.jpg  226131.jpg

226125.jpg  226124.jpg

226123.jpg  226122.jpg

Udostępnij tę stronę:
Do Wiadomości